Výzva k ľudskosti: LIVE – 12.9. v Bratislave

0
V sobotu 12. septembra o 16:00 vystúpia na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave umelci, ktorí sa rozhodli podporiť iniciatívu Výzva k ľudskosti.
Prostredníctvom iniciatívy, ktorá reaguje na aktuálnu utečeneckú krízu,  tisíce ľudí vyzvali vládu SR, aby podnikla kroky na zmiernenie utrpenia utečencov. Iniciatíva koordinuje aj dobrovoľníkov a spontánne prejavy solidarity s ľuďmi v núdzi.
Organizátori akcie Výzva k ľudskosti: LIVE na svojej pozvánke uvádzajú: „Dajme vedieť, že ľudí dobrej vôle je veľa. Nech je nás vidieť: ukážme, že sme otvorení, vyzdobme celé mesto srdciami. Urobme 12. septembra z Bratislavy priateľské mesto, v ktorom sa každý cíti dobre.“
Vyzva_k_ludskosti_Live
Na podujatí vystúpia:

KORBEN DALLAS
PARA
VEC
ŽIVÉ KVETY
SUPA
BILLY BARMAN
Okrem hudobných skupín a osobností podujatie podporujú aj mnohé bratislavské prevádzky: každý účastník ako spomienku dostane odznak s našim logom, za ktorý ho v nich čaká občerstvenie.K podujatiu sa pripojili:
GORIFFEE
KONTAKT
FOXFORD
DOBRE DOBRÉ
TUTO
SLOVAK PUB
J.X. MESSERSCHMIDT
TEPLÁREŇ CAFE
FLAG SHIP
ŽELEZNÁ STUDIENKA
SLOBODNÉ VINÁRSTVO (na Trhu v Starej tržnici)
DOLCE MANUFACTORY (v Goriffee)
ARTFORUM KAVIAREŇ
ČASOPIS KINEČKO (v Goriffee)
RE:FRESH
KAVIAREŇ SCHERZ
PÁN KRÁLIČEK
TABAČKA KULTURHAUS, Košice
Ak sa chcete pripojiť nielen v Bratislave, ale kdekoľvek na Slovensku a použiť symboly iniciatívy, napíšte na info@vyzvakludskosti.sk
– viac informáci: Výzva k ľudskosti
Zdieľaj:

Odpovedaj